Partnerzy:

                      

 

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy serdecznie na  Mistrzostwa Polski w Rock'n'Rollu Akrobatycznym i Boogie Woogie 2015 , które odbędą się 30 maja 2015 roku w Szarowie koło Krakowa. W dalszej części znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące zawodów.

  • Mistrzostwa Polski rozgrywane będą zgodnie z regulaminami Polskiego Związku Rock'n'Rolla Akrobatycznego, Polskiego Stwowarzyszenia Boogie Woogie i World Rock'n'Roll Confederation.
  • Do startu w Mistrzostwach Polski w Rock'n'Rollu Akrobatycznym i Boogie Woogie uprawnieni są zawodnicy posiadający odpowiednio aktualną licencję Polskiego Związku Rock'n'Rolla Akrobatycznego lub Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie na rok 2015.
  • Wszystkie zgłoszenia należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 maja 2015 r. (Sobota) używając załączonego dalej formularza na podany adres e-mail: mistrzostwapolski@rocknroll.pl

         Żadna inna forma zgłoszeń nie będzie akceptowana.

  • Mistrzostwa Polski stanowią kwalifikacje dla par Rock'n'Rolla Akrobatycznego i Boogie Woogie oraz formacji Rock'n'Rolla Akrobatycznego do startu w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy.

Termin zamknięcia zgłoszeń jest również obligatoryjny dla rezerwacji zakwaterowania i wyżywienia.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Alojzy Nowak

 

Pobierz: Wyniki końcowe Mistrzostw Polski 2015

Pobierz: Program Mistrzostw Polski 2015

Pobierz: Lista Startowa Mistrzostw Polski 2015

Pobierz: Mapka dojazdu na Mistrzostwa Polski 2015

Pobierz: Skład Komisji Sędziowskiej                        

Pobierz komunikat organizacyjny i formularz zgłoszeń:

 

Organizatorzy: