JUBILEUSZ 40-LECIA ROCK'N'ROLLA AKROBATYCZNEGO

W MAŁOPOLSCE

MISTRZOSTWA POLSKI W ROCK'N'ROLLU AKROBATYCZNYM

KRAKÓW, 12 Grudnia 2020 r.

     

Pobierz: Wyniki końcowe Mistrzostw Polski 2020


OTWARTE MISTRZOSTWA KRAKOWA W ROCK'N'ROLLU AKROBATYCZNYM

KRAKÓW, 18 Grudnia 2020 r.

 

Drodzy Przyjaciele,

W roku bieżącym świętujemy 40-letnią rocznicę Rock'n'Rolla Akrobatycznego w Małopolsce. Zapraszamy serdecznie na cykl imprez - Mistrzostwa Polski w Rock’n’Rollu Akrobatycznym, Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Rock'n'Rollu Akrobatycznym, które odbędą się 12 i 18 grudnia 2020 roku w Krakowie. W dalszej części znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące tych zawodów.

Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Krakowa rozgrywane będą zgodnie z regulaminami Polskiego Związku Rock'n'Rolla Akrobatycznego.

Do startu w tych zawodach uprawnieni są zawodnicy posiadający aktualną licencję Polskiego Związku Rock’n’Rolla Akrobatycznego na rok 2020.

Wszystkie zgłoszenia należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 grudnia 2020 r. używając załączonego dalej formularza na podany adres e-mail: mistrzostwapolski@rocknroll.pl  Żadna inna forma zgłoszeń nie będzie akceptowana.

Mistrzostwa Polski stanowią kwalifikacje dla par Rock'n'Rolla Akrobatycznego oraz formacji Rock'n'Rolla Akrobatycznego do startu w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy w roku 2021.

Termin zamknięcia zgłoszeń jest również obligatoryjny dla rezerwacji zakwaterowania i wyżywienia.   

W związku z faktem, że cykl zawodów odbywał się będzie w okresie trwającej pandemi COVID-19, informujemy, że w związku z realizacją tych zawodów stosowane będą wszelkie wymagania i zalecenia polskiego rządu, samorządów terytorialnych i Głównego Inspektoratu Sanitarnego w tym zakresie. W celu ograniczenia transmisji COVID-19 podczas realizacji tego wydarzenia, organizator - Klub Sportowy PODWAWELSKI stosował będzie także procedury zawarte w "Wytycznych do organizacji zawodów sportowych rock'n'rolla akrobatycznego podczas trwania epidemii COVID-19" opracowanych przez Polski Związek Rock'n'Rolla Akrobatycznego i zatwierdzonych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Alojzy Nowak

 

Pobierz: Wytyczne do organizacji zawodów sportowych rock'n'rolla akrobatycznego podczas trwania epidemii COVID-19

Pobierz: Ankieta - Oświadczenie niepełnoletniego uczestnika zawodów

Pobierz: Ankieta - Oświadczenie pełnoletniego uczestnika zawodów

Pobierz: Komunikat organizacyjny 2020

Pobierz: Formularz zgłoszeń 2020

Pobierz: Formularz rezerwacji wyżywienia i zakwaterowania 2020

Pobierz: Regulamin współzawodnictwa 2020

Pobierz: Skład Komisji Sędziowskiej Mistrzostw Polski 2020                         

Pobierz: Program Mistrzostw Polski 2020

Pobierz: Lista Startowa Mistrzostw Polski 2020

Pobierz: Wyniki końcowe Mistrzostw Polski 2020

           

 

Organizatorzy: