OFERTA DLA FIRM


       Zdrowi i szczęśliwi pracownicy to z pewnością sukces i najcenniejszy element organizacji każdej firmy, a od ich zdrowia i dobrego samopoczucia niewątpliwie zależy wzrost poziomu efektywności i konkurencyjności.

U osób regularnie ćwiczących produktywność jest znacznie większa.

Wszystkie badania w tym zakresie potwierdzają, że:

Aktywność fizyczna to wzrost odporności, a tym samym pomoc w walce z różnymi infekcjami jak np. przeziębienie czy grypa.

Regularne ćwiczenia fizyczne pomagają również w walce ze stresem, a co ważne przyczyniają się do wytwarzania endorfin - tak zwanych hormonów szczęścia, które wpływają pozytywnie na Wasz poziom energii.

Regularna aktywność fizyczna, to gwarancja utrzymania organizmu w dobrej kondycji i mimo tysięcy lat ewolucji zależność ta się nie zmieniła.

Chcecie aby Wasi pracownicy osiągnęli powierzone im cele, byli bardziej zmotywowani i zaangażowani, a przy tym byli mniej zestresowani i świetnie się czuli ?

Zaufajcie nam!

Dla Waszych potrzeb przygotowaliśmy Program dla pracodawców prowadzących politykę kadrową, która uwzględnia zarządzanie zdrowiem i samopoczuciem załogi oraz chcących zapewnić im dostęp do usług o wysokim standardzie, dostosowanym do potrzeb z zakresu aktywności fizycznej, dbałości o zdrowie, dobrego samopoczucia i relaksu, czy też kształtujących sylwetkę.

Wśród celów Programu znajdziecie profilaktykę prozdrowotną, zapobieganie i wspieranie leczenia istniejących schorzeń (kręgosłup, kolana, mięśnie szyi, osłabione mięśnie, nadwaga).

Program może być nagrodą dla Twoich najlepszych pracowników, dostosowany jest do charakteru i warunków pracy oraz ich potrzeb.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych lub własnych środków.

Korzyści dla pracowników:

- poprawa swojego stanu zdrowia i kondycji fizycznej,
- osiąganie swoich celów według wyniku treningu pod okiem trenera,
- ćwiczenia według specjalnie dla nich przygotowanych programów,
- lepszy wygląd i samopoczucie,
- poznawanie nowych ludzi - świetna zabawa.

Korzyści dla Firmy:

- większa witalność i energia
- lepsze samopoczucie
- wzrost motywacji i zaangażowania w pracę
- większa lojalność
- lepsza efektywność pracy
- lepsza umiejętność radzenia sobie ze stresem
- niższe koszty leczenia
- mniejsza absencja chorobowa

Jesteś szefem firmy lub menadżerem? Skutecznie zmotywuj i utrzymaj najlepszych pracowników. Bądź postrzegany jako atrakcyjny pracodawca, skorzystaj z naszych propozycji dla twojej załogi:

Nasza propozycja:

- rabat na korzystanie z zajęć tanecznych, fitness, pilates gimnastyki zdrowy kręgosłup i innych - indywidualnie ustalony

- możliwość rezerwacji specjalnej grupy: tanecznej, fitness, bądź innego wybranego rodzaju zajęć - tylko do dyspozycji Waszych pracowników - grupa zamknięta

- istnieje też możliwość rezerwacji jednej z dwóch sal (sala duża-fitness lub sala mała - body & mind)

- organizacja wyjątkowych spotkań integracyjnych

Dołącz do nas!

Szczegółowe propozycje opracowujemy indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami firmy.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail, który znajduje się na naszej stronie w zakładce:  Kontakt

Kontakt telefoniczny: 501 702 640, 512 192 727

Korzystając z naszych usług mają Państwo udział w sportowych osiągnięciach dzieci i młodzieży Klubu Sportowego PODWAWELSKI,

Serdecznie Zapraszamy!