Harmonogram treningów

 

Grupa Sportowa - dzieci (naborowa), czas treningu 1,5 godziny

trener: Antonina Szymańska

Treningi grupy:                     wtorek            14.15-15.45

                                                piątek            14.30-16.00

Grupa Sportowa - początkująca i średniozaawansowana,

czas treningu 1 godzina

trener: Antonina Szymańska

Treningi grupy:                     poniedziałek  16.00-17.00

                                                                      17.00-18.00

                                                środa             16.00-17.00

                                                                       17.00-18.00

                                                piątek            16.00-17.00

                                                                      17.00-18.00

                                                sobota           13.00-14.00

                                                                       14.00-15.00

________________________________________

Grupa Sportowa - zawodnicy ligowi z licencję zawodniczą


trener: Tomasz Janik

Treningi grupy: II, III, IV, VI ligi     wtorek          16.00-18.30

                                                        środa            19.30-22.00

                                                        czwartek       16.00-18.00

                                                        czwartek       21.00-22.30

                                                        piątek            20.30-22.00

__________________________________________

TRENERZY

Antonina Szymańska

https://web.facebook.com/Antonina-Szyma%C5%84ska-1586363514976521/

Zawodniczka zespołu ekstraklasy Bebetto AZS AJD Częstochowa z którym w zeszłym sezonie zdobyła złoty medal Pucharu Polski oraz srebrny medal w rozgrywkach ekstraklasy.

Przez wiele lat zdobywała medale indywidualnych mistrzostw Polski  oraz w rozgrywkach eekstraklasy w barwach klubów: AZS UMC Lublin, GLKS Nadarzyn, MSK Gumotex Břeclav, Bronowianka Kraków, SKTS Sochaczew, Rafaello Kazimierza Wielka ,Górnik 09 Mysłowice, Wanda Kraków, Stal Zawadzkie

Czołowa zawodniczka polska, wieloletnia reprezentantka Polski, która w swoim dorobku ma nie tylko zdobycie tytułu indywidualnej Mistrzyni Polski w Singlu ale i drużynowej Mistrzyni Czech.

Poza tenisem stołowym, który jest jej wielką pasją, realizuje sie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ucząc języka angielskiego w STO 64 im Juliusza Słowackiego w Krakowie.

 

Tomasz Janik

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011074309090&sk=photos&pnref=lhc 

Zawodnik klubów KS Wanda Kraków, Prądniczanka Kraków, Podgórze Kraków, Pocztowiec - Joolla Kraków, Dawid Tarnogród, Spektrum Słopnice, od 2012r. zawodnik w Podwawelski Kraków. Największe sukcesy jako zawodnik: mistrzostwa województwa w kategorii kadet, junior, senior oraz awans do I ligi z drużynami Pocztowiec Kraków, Spektrum Słopnice, Podwawelski Kraków. Zawodnik klubów I ligi Podgórze Kraków, Pocztowiec Kraków, Dawid Tarnogród, Podwawelski Kraków.

Trener w Podwawelski Kraków od 2009 roku. Największe sukcesy trenerskie:

- kilkanaście medali mistrzostw kraju oraz zawodów rangi Grand Prix Polski w kategoriach młodzieżowych w tym m.in. Drużynowe Vicemistrzostwo Polski Juniorek oraz Brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek (Sandra Kozioł, Angelika Janik); Mistrzostwo Polski w Deblu Młodzików (Krzysztof Kapik dwukrotnie), zwycięstwo w Finale Ogólnopolskim Mini Olimpic Games oraz Mistrzostwo w Turnieju o Puchar Prezesa PKOL (Krzysztof Kapik); zwycięstwo w Finale Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Przeglądu Sportowego (Angelika Janik),

- kilkadziesiąt medali mistrzostw województwa w kategoriach żak, młodzik, kadet, junior, senior,

- medale licznych otwartych zawodów lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych,

- awans drużyny do I ligi mężczyzn w sezonie 2015/2016,

- trener kadry wojewódzkiej młodzików i kadetów w latach 2010 - 2013,

- powołania zawodników do kadry wojewódzkiej (Krzysztof Kapik, Krzysztof Petka, Radosław Morek, Angelika Janik, Agnieszka Pietrzak, Sandra Kozioł),

- powołania zawodników do kadry narodowej juniorek i juniorów (Krzysztof Kapik, Agnieszka Pietrzak, Sandra Kozioł, Angelika Janik)

 

Obowiązujące składki KS PODWAWELSKI w sezonie 2017/2018

 

Treningi Indywidualne, Sparingi, zaproszeni goście z innych klubów:

do uzgodnienia z trenerami Antoniną Szymańską i Tomaszem Janikiem

tenis stołowy