Aktualności ze startów w zawodach:Treningi bokserskie:

Wtorek - godz. 20.00

Czwartek - godz. 18.00


Treningi bokserskie personalne:

Osoby zainteresowane  indywidualną pracą z trenerem i doskonaleniem techniki bokserskiej proszone są o kontakt pod nr tel. 602 655 019 w celu omówienia szczegółów.

(treningi personalne mogą obejmować naukę boksu od podstaw po doskonalenie techniki  i przygotowanie zawodnicze).


To już piąty sezon sekcji bokserskiej Flash Boxing  w Klubie Sportowym PODWAWELSKI !

Zajęcia odbywają się w grupach początkującej i średniozaawansowanej. Treningi  obecnie mają charakter rekreacyjny, docelowo planujemy też utworzenie grupy zaawansowanej z ukierunkowaniem na rywalizację sportową.

W czasie zajęć oprócz zasadniczych treningów bokserskich, kładziemy również nacisk na obszerne i szczegółowe omawianie/objaśnianie elementów technik bokserskich, w tym też na podstawie prezentacji materiałów video.

Wszyscy trenujący boks w grupie Flash Boxing mogą być pewni dużego zaangażowania oraz wyjątkowej dbałości trenera o poprawność wykonywanych technik w trakcie każdego z treningów.

W trakcie roku, obok klasycznych treningów przewidujemy obozy sportowe, seminaria oraz organizację luźnych spotkań dyskusyjnych poświęconych najwybitniejszym pięściarzom wraz z omawianiem indywidualnych styli i analizą stosowanych przez nich rozwiązań taktycznych.

Ćwiczący w grupie Flash Boxing mogą dodatkowo liczyć na atrakcyjne rabaty w zakupie profesjonalnego sprzętu bokserskiego w sklepie Boxinghome.pl, a także na dostęp do ogromnego zbioru materiałów szkoleniowych z zakresu boksu.


Już dzisiaj ZAPRASZAMY !  www.podwawelski.org