Sekcja tenisa stołowego  


Sekcja Tenisa Stołowego Klubu Sportowego PODWAWELSKI, rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku.

Na dzień dzisiejszy jest jedną z wiodących w Województwie Małopolskim. Nasi wychowankowie należą obecnie do czołówki zawodników Województwa Małopolskiego, otrzymują również powołania do Kadry Narodowej Tenisa Stołowego. 

W Sekcji Tenisa Stołowego Klubu Sportowego PODWAWELSKI trenują zarówno dzieci, młodzież jak też i osoby dorosłe. Drużyny Tenisa Stołowego Klubu Sportowego PODWAWELSKI uczestniczą również w rozgrywkach ligowych. W sezonie 2022/2023 WITMAR KS PODWAWELSKI I - II Liga, KS PODWAWELSKI II - IV Liga, KS PODWAWELSKI III - V Liga, KS PODWAWELSKI IV - V Liga.

Nabór do sekcji Tenisa Stołowego Klubu Sportowego PODWAWELSKI trwa cały rok, sekcja jest otwarta zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Klub Sportowy PODWAWELSKI podejmuje stałe działania w kierunku utrzymania progresji w zakresie rozwoju i wyników sportowych zawodników sekcji tenisa stołowego, zwiększenia jej liczebności i dostępności, realizując tym samym jeden z celów strategicznych Miasta Krakowa jakim jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, zaspokojenia potrzeb i wagi problemu jakimi są : aktywność ruchowa, rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny dzieci i młodzieży, oraz stwarzanie dogodnych warunków w tym zakresie, poprzez ich czynny udział we współzawodnictwie sportowym zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Rozpocznij Swoją Przygodę z Tenisem Stołowym w Klubie Sportowym PODWAWELSKI, osiągaj sukcesy i tak jak my działaj z pasją.

Serdecznie Zapraszamy !


Jednocześnie dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie:

              


http://www.podwawelski.org/kontakt.html